Umów się na wizytę: 539 334 400

Skaner wewnątrzustny Toggle

Nowa jakość ortodoncji

Dzięki skanerowi wewnątrzustnemu 3D ortodoncja wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś. W Royal Dental (jako jedyni w regionie!) korzystamy z nowoczesnego sprzętu iTero, dzieki któremu tworzymy cyfrowe modele uśmiechu i przedstawiamy Pacjentom przebieg leczenia ortodontycznego na ekranie monitora, w formie szczegółowej, komputerowej symulacji.

Zastosowanie skanera wyklucza konieczność pobierania tradycyjnych wycisków i zapewnia Pacjentowi maksymalny komfort – koniec z masą wyciskową, która oblepia twarz! Komputerowe wyciski, ze względu na wyeliminowanie ryzyka popełnienia błędu przez człowieka, to także gwarancja precyzji, a co za tym idzie, idealnie dopasowanego aparatu ortodontycznego.

Trójwymiarowy obraz uzębienia

Skaner wewnątrzustny sprawdza się nie tylko w ortodoncji. To doskonałe narzędzie diagnostyczne. Dzięki niemu uzyskujemy dokładny obraz uzębienia, co umożliwia zaprojektowanie precyzyjnych uzupełnień. Licówki, korony czy mosty tworzymy na miarę, dzięki czemu są trwałe, szczelne i komfortowe.

W połączeniu z RTG czy tomografią komputerową, skaner daje nam dokładny obraz struktur anatomicznych Pacjenta, co pozwala na szczegółowe zaplanowanie leczenia implantologicznego. 

Korzystając na co dzień z nowoczesnej technologii, gwarantujemy najwyższą jakość usług i doskonałe wyniki kliniczne każdego zabiegu. Na potwierdzenie, oferujemy szeroki zakres gwarancji na wykonane prace.


 

play button tray arrow

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty