Umów się na wizytę: 539 334 400

Sedacja wziewna Toggle

Pacjent zrelaksowany

Sedacja wziewna to doskonałe rozwiązanie dla Pacjentów, dla których wizyta w gabinecie stomatologicznym wiązała się dotąd z ogromnym stresem. Poprzez specjalną maseczkę o owocowym zapachu w ciągu kilku sekund podajemy podtlenek azotu, znany powszechnie jako gaz rozweselający, który błyskawicznie odpręża i pozwala przełamać wszelkie obawy związane z dentystą.

Gaz rozweselający – bezpieczny i skuteczny!

Gaz rozweselający to substancja znana w medycynie od ponad 100 lat! W tym czasie nie odnotowano żadnego powikłania po jej zastosowaniu. Jest bezpieczna i możliwa do podania zarówno Pacjentowi dorosłemu, jak i dziecku. Po podaniu gazu, mimo lekkiego oszołomienia, Pacjent zachowuje świadomość i może reagować na pytania i polecenia specjalisty. Po zakończonym leczeniu dzieci wracają do zabawy, a dorośli do codziennych obowiązków, z możliwością prowadzenia pojazdów włącznie.

Nowoczesny sprzęt to podstawa!

W Royal Dental w Chorzowie do znieczulenia podtlenkiem azotu wykorzystujemy niezawodne urządzenie Master Flux, które reagując na wszelkie zmiany przepływu bądź stężenia tlenu, automatycznie reguluje stężenie podtlenku azotu – dzięki temu ryzyko niedotlenienia zostało wyeliminowane. Pacjent zawsze otrzymuje 30% tlenu. Aparat spełnia standardy i zapewnia najwyższy poziom leczenia.

play button tray arrow

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty