Umów się na wizytę: 539 334 400

Precyzyjna endodoncja Toggle

Leczenie mikroskopowe zębów

W trakcie leczenia endodontycznego w Royal Dental korzystamy z nowoczesnych mikroskopów KARL KAPS, które zapewniają nam maksymalną precyzję przy opracowywaniu kanałów. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać dokładne i pełne leczenie kanałowe na jednej wizycie! O jakości naszej pracy może świadczyć fakt, że na każdy wyleczony kanałowo ząb, na którym następnie opracowaliśmy koronę, udzielamy DOŻYWOTNIEJ GWARANCJI. 

 

 

Mikromotor z nowoczesną technologią

W gabinetach Royal Dental w Chorzowie pracujemy na mikromotorach Dentaport ZX z innowacyjną technologią OTR (Optimum Torque Reverse), łączącą zalety ruchu rotacyjnego i recyprokatywnego pilnika, oraz automatyczną kalibracją. Te rozwiązania, wraz ze wspomnianymi wcześniej mikroskopami, gwarantują nie tylko maksymalną precyzję (a co za tym idzie skuteczność) zabiegów, ale i bezpieczeństwo.

 

Bezboleśnie, w pełni komfortowo, precyzyjnie, skutecznie i z gwarancją – tak wygląda leczenie kanałowe w Royal Dental! Zarejestruj wizytę i przekonaj się sam: 539 334 400.

 

play button tray arrow

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty