Umów się na wizytę: 539 334 400

Radiowizjografia Toggle

Radiowizjografia cyfrowa to alternatywna, unowocześniona wersja starej aparatury rentgenowskiej – jest zdecydowanie szybsza, dokładniejsza i bezpieczniejsza. Od razu po wykonaniu zdjęcia, otrzymujemy na ekranie komputera obraz RTG, umożliwiający precyzyjną diagnozę stanu uzębienia, m.in. określenie długości kanałów zębowych, gęstości kości czy poprawności wypełnienia danego kanału. Oprócz szybkości i precyzji, radiowizjografię wyróżnia także krótszy (nawet do 50 razy w porównaniu z tradycyjnym aparatem RTG!) czas ekspozycji Pacjenta na promieniowanie (do 0,02 s).

W Royal Dental w Chorzowie korzystamy z bezprzewodowego urządzenia RVG 6500, które gwarantuje najwyższą na rynku jakość obrazu (20 lp/mm). W trakcie badania wykorzystuje innowacyjną technologię opartą na włóknie fibrooptycznym, które zapewnia rozdzielczość lepszą o ponad 60% w porównaniu z konkurencyjnymi produktami.  Dzięki temu nasi specjaliści pracują na ostrych i wyrazistych obrazach szczegółów anatomicznych Pacjenta. RVG 6500 to także wygoda i szybki dostęp do zdjęć, dzięki możliwości gromadzenia dokumentacji medycznej nie tylko w ramach oprogramowania PC, ale i na produktach Apple (iPod, iPhone).

Zdjęcie RTG zęba lub zębów w formie cyfrowej możemy wielokrotnie obrabiać, co pozwala nam uzyskać najbardziej precyzyjny obraz oraz postawić szybką i trafną diagnozę.

play button tray arrow

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty