Umów się na wizytę: 539 334 400

Lek. dent. Beata Radomska Toggle

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i studiów podyplomowych z medycyny estetycznej. Współautorka badań prowadzonych w ramach Koła Naukowego przy Katedrze Ortodoncji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, nagrodzonych pierwszym miejscem podczas szóstej Międzynarodowej Konferencji Naukowej. Specjalistka z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej i endodoncji. Pasjonatka swojego zawodu.

W codziennej pracy kieruje się koncepcjami minimalnie inwazyjnej stomatologii, łącząc estetykę z funkcjonalnością. Pomaga jej w tym aparat fotograficzny, zaawansowany sprzęt i nowoczesne oprogramowanie, dzięki którym precyzyjnie projektuje uśmiechy i przedstawia Pacjentom krok po kroku proces leczenia. Uczestniczka licznych konferencji i kursów.  Miłośniczka dobrej lektury. Rozwój to dla niej nie tylko praca nad umysłem, ale i ciałem, dlatego w wolnej chwili oddaje się sportowi.

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty