Umów się na wizytę: 539 334 400

Lek. stom. Aleksander Tarnawski Toggle

Założyciel Centrum Ortodoncji i Implantologii Royal Dental w Chorzowie. Ekspert z zakresu ortodoncji oraz koordynator leczenia interdyscyplinarnego. Członek International Association for Orthodontics. DIAMENTOWY PARTNER INVISALIGN – innowacyjnej metody leczenia wad zgryzu niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi. Jako jedyny w Południowej Polsce, posługuje się skanerem iTero, tworząc trójwymiarowe wyciski zębów. Uczestnik licznych szkoleń, prowadzonych przez największe autorytety światowej ortodoncji.

Aleksander Tarnawski to pasjonat nowoczesnych technologii. W swojej codziennej pracy stosuje cyfrowe metody leczenia wad zgryzu, takie jak indywidualne aparaty INSIGNIA czy przezroczyste INVISALIGN. Metamorfozę uśmiechu przedstawia Pacjentom w formie komputerowej symulacji. Dzięki precyzyjnemu, cyfrowemu projektowaniu Digital Smile Design, efekt końcowy leczenia jest zawsze zgodny z założeniami i tym, czego oczekuje Pacjent. Tradycyjną masę wyciskową, zastąpił nowoczesnym skanerem iTero i obrazem 3D, dzięki czemu wizyty ortodontyczne jeszcze nigdy nie były tak komfortowe.

Doktor Tarnawski nie boi się nowych wyzwań – niezależnie od wady zgryzu, zrobi wszystko, by Pacjent uzyskał perfekcyjny, wymarzony uśmiech! Po zakończonym leczeniu, chętnie zaprasza do… swojego studia fotograficznego. To tutaj realizuje zamiłowanie do fotografii i uwiecznia niezwykłe metamorfozy. Jeśli w ręku nie trzyma jednego z aparatów, ortodontycznego lub fotograficznego, najczęściej chwyta za kierownicę samochodu i obiera kierunek: góry. Nie tylko w stomatologii, jest jeszcze wiele szczytów do zdobycia!

Invisalign

na zęby Niewidoczne aparaty na zęby. Dzięki Invisalign posiadanie wymarzonego uśmiechu nie jest już problemem. czytaj więcej

logo mediraty